Press "Enter" to skip to content

Structura

PRIMĂRIA MOŞNIŢA NOUĂ

 

Primar: Florin Octavian BUCUR

e-mail: florinbucurprimar@gmail.com
e-mail: primar@mosnita.ro

Nr tel: 0735872294


Viceprimar:  KADAR Gheorghe

          e-mail: viceprimar@mosnita.ro
          Nr. tel: 0752249226

Secretar: Monika Rozalia SZABO

          e-mail: secretar@mosnita.ro

Administrator public: Anca CIOCOIU

          e-mail: administrator@mosnita.ro

Contabil şef: Laura CHIFAN

         e-mail: contabil@mosnita.ro

Arhitect: Gabriela GHILEZAN

         e-mail: arhitect@mosnita.ro

Inginer cadastru: Bianca DRAGOMIR

         e-mail: urbanism@mosnita.ro
Copyright © 2019 Primăria Comunei Moșnița Nouă. Toate drepturile rezervate.